Košičanka dostala prestížnu cenu od Hilton Worldwide

21. február 2013

 KOŠIČANKA DOSTALA PRESTÍŽNU CENU OD HILTON WORLDWIDE

Nočnú audítorku vybrali z takmer 50 000 zamestnancov z celého sveta ako výherkyňu ocenenia Spirit of CARE

 

Hilton Worldwide ocenil nočnú audítorku Tatianu Takáčovú z DoubleTree by Hilton Košice hotelovou cenou Spirit of CARE. Táto cena Tatianu označuje za top zamestnanca. Každoročne túto cenu získa menej ako jedno percento zo všetkých 50 000 zamestnancov vo vyše 280-tich hoteloch DoubleTree by Hilton po celom svete.

Kolegovia nominovali Tatianu, ktorá v hoteli pracuje druhý rok, za jej príkladnú lojálnosť a správanie k hosťom. “Tatiana Takáčová pokračuje vo vynikajúcich výkonoch smerom k hosťom aj ku kolegom, jej veľké nadšenie sa prejavuje vo všetkých oblastiach jej práce v hoteli,” vyjadril sa generálny riaditeľ DoubleTree by Hilton Košice Branislav Kačkovič. “Sme hrdí na to, že dostala cenu Spirit of CARE, je to najprestížnejšie ocenenie zamestnanca. Kolegovia fandia Tatiane za to, že prísť s ňou do kontaktu je výnimočná skúsenosť. Takto motivuje aj ďalších členov tímu, čo vytvára domino efekt skvelých služieb.” 

Počas Majstrovstiev sveta juniorov vo vzpieraní bol hotel takmer úplne obsadený. Nanešťastie, práve vtedy ochorelo viacero kolegýň chyžných. Hoci Tatiana Takáčová pracuje ako nočná audítorka, má skúsenosť s prácou chyžnej. Dobrovoľne sa zapojila do upratovania, aby pomohla hotelu v zložitej situácii. Popri svojej práci pomáhala aj chyžným. Obrovský záujem prejavila Tatiana znova, keď zastupovala počas choroby kolegu.