fbpx

Zaviedli sme nový Hilton CleanStay program

B
bLOG

Hilton Clean Stay

čistejší pobyt od prihlásenia na recepcii až po odhlásenie

Určite máte z návratu cestovania rovnakú radosť ako my aj keď je všetko trochu iné ako predtým. Dobre si uvedomujeme, že sa zvýšili nároky našich hostí na čistotu a dezinfekciu. Hilton preto nadviazal spoluprácu so spoločnosťou RB, ktorá vyrába Lysol® a Dettol®, aby svojim hosťom mohol dopriať ešte čistejší pobyt než bol kedykoľvek predtým a vytvoril program Hilton CleanStay.

Tento program používa kvalitné produkty, ktorým dôverujete vo svojej domácnosti, aby zvýšil už aj tak vysoké nároky na čistotu a vy ste si tak mohli v pokoji užiť pobyt v hoteli niektorej z 18 značiek siete Hilton.

Sľubujeme, že sa môžete tešiť na rovnakú úroveň spoľahlivých a prívetivých služieb, ktorú v Hiltone poznáte. Naviac, zaviedli sme špičkové hygienické postupy, vďaka ktorým budete v bezpečí.

Kľúčové vlastnosti ​

 • Hilton CleanStayRoom nálepka na dverách do izby označuje, že od upratania a dezinfikovania izby do nej už nikto nevstúpil
 • zvýšená cielená dezinfekcia 10 najdôležitejších oblastí v hotelových izbách, ako sú vypínače svetiel a kľučky dverí
 • zvýšená frekvencia čistenia a dezinfekcie verejných priestorov
 • hosťom prístupné dezinfekčné stanice pri vchodoch a frekventovaných priestoroch
 • dôkladnejšie čistenie a dezinfekcia fitness centier
 • dôkladnejšie čistenie a prevádzkové zmeny v reštauráciách, baroch, jedálňach a konferenčných priestoroch
 • redukcia papierových dokumentov v hoteli (ako podložky a adresáre hostí) v miestnostiach a v izbách
 • dezinfekcia izieb s ozónovým zariadením

10 NAJPOUŽÍVANEJŠÍCH MIEST V IZBE

 1. VYPÍNAČE A ELEKTRONICKÉ ZARIADENIA
 2. KĽÚČKY A ÚCHYTY
 3. POVRCHY V KÚPEĽNI
 4. PANEL OVLÁDANIA KLIMATIZÁCIE
 5. TELEFÓNY, DIAĽKOVÉ OVLÁDAČE A HODINY
 6. POSTELE
 7. VYBAVENIE KÚPEĽNE
 8. ROVNÉ POVRCHY
 9. VYBAVENIE ŠATNÍKA
 10. VYBAVENIE FOOD&BEVERAGE

Upratovanie izby začína tým, že naše chyžné odnesú všetky použité veci, ako sú posteľná bielizeň a uteráky. Potom sa zrealizuje kompletné upratanie izby a kúpeľne, vysávajú sa koberce, umyjú podlahy a poutierajú všetky povrchy vhodnými čistiacimi prostriedkami.

Následne prevedieme ďalšiu dezinfekciu vybraných povrchov, ako sú vypínače, ovládače, úchyty, kľučky, hlavné plochy v kúpeľni a diaľkové ovládače.

Akonáhle je izba dôkladne vyčistená a uprataná, vymeníme uteráky a prezlečieme posteľ do čerstvo vypratej posteľnej bielizne. Nakoniec každú izbu prezrie upratovací kontrolór, aby bolo všetko v súlade so štandardmi programu CleanStay a na dvere sa potom umiestni pečať CleanStay Room Seal. Pri príchode do izby si tak môžete byť istý, že do nej už nikto nevstúpil a že je čistý a pripravený.

 

Upratovanie verejných priestorov

Pre hostí sú v hoteli k dispozícii miesta s dezinfekčným prípravkom. Naviac, v pravidelných intervaloch upratujeme verejné priestory pre hostí a uzavreté priestory pre personál, vrátane čistenia vysoko kontaktných plôch, ako sú výťahy, toalety, zábradlia a stoly.

Viac informácii nájdete na hilton.com