Hilton Honors vernostný program

O PROGRAME

Vďaka bezplatnej registrácii a jednoduchému používanie je Hilton Honors najlepším vernostným programom na svete. Viac ako 60 miliónov členov nášho klubu využíva portfólio 14 značiek siete Hilton a viac ako 5 000 ubytovacích zariadení v 103 krajinách sveta. Bez ohľadu na to, či cestujete obchodne alebo za zábavou, ponúkame členom, ktorí si rezervujú ubytovanie prostredníctvom preferovaných rezervačných kanálov Hilton, exkluzívne zľavy a prístup k okamžitým výhodám, ktoré nenájdete nikde inde. Ako člen Hilton Honors si môžete užívať špeciálnu starostlivosť vo všetkých našich hoteloch a rezortoch.

 

VERNOSTNÉ STUPNE

S Hilton Honors môžete dosiahnuť vyšší status oveľa rýchlejšie ako v ostatných vernostných programoch. Čim viac zostanete s nami, tým lepšie pre vás.

  • Modré členstvo získavate vysokorýchlostné pripojenie na internet grátis.
  • Strieborné členstvo získavate za 4 pobyty/10 nocí v hoteloch siete počas kalendárneho roka. Dostávate bonus 20 % bonus na base body. V našom hoteli dostanete dve fľaše vody pri príchode a vysokorýchlostné pripojenie na internet grátis.
  • Zlaté členstvo získavate za 20 pobytov/40 nocí v hoteloch siete počas kalendárneho roka/75 000 bodov. Dostávate bonus 80 % bonus na base body. V našom hoteli dostanete v závislosti od obsadenosti izbu Deluxe bez príplatku, dve fľaše vody pri príchode a 1000 bonusových bodov alebo raňajky pre dve osoby grátis a vysokorýchlostné pripojenie na internet grátis.
  • Diamantové členstvo získavate za 30 pobytov/60 nocí v hoteloch siete počas kalendárneho roka/120 000 bodov. V našom hoteli dostanete v závislosti od obsadenosti apartmán bez príplatku, dve fľaše vody a ovocný kôš pri príchode, 1000 bonusových bodov a raňajky pre dve osoby grátis a vysokorýchlostné pripojenie na internet grátis. Dostávate bonus  100 % bonus na base body. Máte garanciu izby pri akejkoľvek obsadenosti 48 hodín pred dňom check-in, izba však nie je nárokovateľná.

Nie ste členom?

Členstvo vo vernostnom programe Hilton Honors je bezplatné a on-line registrácia je možná na stránke joinHonors.com
Všetky informácie a podmienky vernostného programu sa dozviete na stránkach HiltonHonors.com