Referencie

Dovoľte mi poďakovať sa celému Vášmu tímu spolupracovníkov v mene svojom ako aj v mene Slovenskej asociácie ochrany rastlín za pomoc pri prípravách a realizovaní nášho regionálneho pracovného stretnutia krajín Višehradskej skupiny v oblasti falšovania a nezákonného obchodovania s prípravkami na ochranu rastlín.
Nepoznám všetky mená tých, ktorí zabezpečovali rezervácie, transporty z hotela na letisko a späť, občerstvenie - catering v rokovacej sále a nepoznám mená ani tých, ktorí zabezpečovali obsluhu počas včerajšieho obeda. Prosím, keby ste im vyjadrili naše poďakovanie za vysokú profesionalitu a zároveň ochotu obslúžiť našich kolegov a hostí s úsmevom a ochotou.
 
Zachovajte si tento prístup a štandard. 
 
Verím, že pri organizovaní nášho najbližšieho pracovného stretnutia resp. konferencie sa budeme môcť na Vás opäť obrátiť. Prajem Vám ako aj Vašim kolegom ešte veľa osobných a pracovných úspechov počas nastávajúcich mesiacov tohto roka ako aj v rokoch budúcich.
 
Ing. Jozef Kotleba
Výkonný riaditeľ Slovenská asociácia ochrany rastlín

Ďakujeme Vám za pomoc a súčinnosť pri organizovaní medzinárodného festivalu  Dni bábkového divadla a hier pre rodiny – VIRVAR 2014. Aj vďaka Vám sme už po tretíkrát pripravili bohatý program, ktorý oslovil celé rodiny, o čom svedčí aj vysoká návštevnosť predstavení a sprievodných aktivít. Veríme, že naša úspešná spolupráca bude pokračovať aj pri ďalších kvalitných a hodnotných podujatiach.
 
Mgr. Pavol Hrehorčák
Riaditeľ Bábkového divadla v Košiciach

Dovoľte mi, aby som sa Vám v mene  realizačného tímu medzinárodného hokejového turnaja  EATCIHT 2014 v Košiciach poďakoval za vynikajúcu  spoluprácu a príjemnú atmosféru, ktorú si účastníci turnaja mohli vychutnať počas pobytu vo vašom zariadení, v hoteli DoubleTree by Hilton, ale hlavne počas Welcome a Afterparty. Všetko, vrátane ochotného personálu, pripravených jedál a príkladného manažmentu z Vašej strany hodnotíme nanajvýš pozitívne a tešíme sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu pri organizovaní podobných podujatí.

Ing. Pavol Iľko
Organizátor EATCIHT 2014, Košice

Klientmi hotela DoubleTree by Hilton v Košiciach sme sa stali krátko po jeho otvorení. Naše mesačné semináre majú aj vďaka pracovníkom hotela vysokú úroveň a dobrú odozvu u našich spolupracovníkov. Za dobrú organizáciu akcií a ústretovosť ďakujeme riadiacim pracovníkom hotela, ale aj ostatným pracovníkom hotela DoubleTree by Hilton Košice. 
Túto skutočnosť ocenili aj naši zahraniční hostia, ktorých sme pozvali na na naše vianočné večere, ktoré sme sa rozhodli organizovať v hoteli Doubletree by Hilton. S radosťou konštatujeme, že naše požiadavky boli doteraz zo strany hotela vyriešené k našej spokojnosti a do hotela sa s radosťou vraciame.
 
Ing. Viktor Bernát, PhD.
Konatel a výkonný riaditeľ BROKERNET, s.r.o.

Spoločnosť Edukafarm sa venuje vzdelávaniu odborníkov z oblasti medicíny a farmácie v rámci ich celoživotného vzdelávania. Edukafarm má dlhodobé skúsenosti v predávaní odborných informácií, pretože pracuje so špičkovými odborníkmi z rôznych odborov medicíny a farmakológie. Organizujeme pravidelné série seminárov pre farmaceutov (Lekáreň 2010) alebo lekárov (Aesculap). 

Ročne je takto organizovaných cca 50 odborných seminárov po celom Slovensku. Spoľahlivým partnerom pri organizácií týchto podujatí je aj hotel DoubleTree by Hilton Košice, ktorý je zárukou úspešne zvládnutého podujatia a svojím profesionálnym prístupom tak napomáha pripraviť kvalitné odborné podujatia.
 
Mgr. Jana Osuská
Edukafarm

Slovenská gerontologická a geriatrická spoločnosť organizovala v septembri 2010 XI. slovenský geriatrický kongres s medzinárodnou účasťou v Hoteli DoubleTree by Hilton v Košiciach. V tomto zmysle by sme sa chceli poďakovať vedeniu i všetkým zamestnancom hotela za ich prístup, ústretovosť a vytvorenie príjemnej atmosféry pre domácich i zahraničných účastníkov kongresu. 
 
Chceli by sme oceniť veľmi príjemné a komfortné ubytovanie, naozaj veľmi kvalitné jedlo - obzvlášť v tomto smere oceňujeme špeciality podávané v reštaurácii Olive Tree, ktorá pre účastníkov pripravila naozaj gurmánske zážitky. Pre konanie kongresov sú veľmi vhodné kongresové priestory hotela aj s technickým zázemím a ozvučením na slušnej medzinárodnej úrovni, ako aj vhodné priestory vo foyer hotela pre vystavovateľov a farmaceutické firmy. Celkovo možno hotel a jeho zázemie vrele odporúčať pre ubytovanie, stravovanie a konanie odborných kongresov a sympózií.

doc. MUDr. Silvester Krčméry, CSc.
Vedecký sekretár SGGS

V hoteli DoubleTree by Hilton mávame pravidelne firemné podujatia, kam príde cca 500 ľudí. Hotel má veľmi príjemné a moderne zariadené konferenčné priestory. Veľmi pozitívne hodnotíme aj ubytovanie a hotelovú reštauráciu, kde varia naozaj skvelo. Personál či už v reštaurácii alebo počas kongresov je na vysokej úrovni, ochotný vždy pomôcť a poradiť. Nikdy sme s ním nemali problém.
 
Ivana Lempeľová
Event coordinator, Oriflame Slovakia

Pamida International je jediným slovenským organizátorom konferencií, ktorý sa špecializuje na medzinárodné vedecké, medicínske, technologické a obchodné konferencie. Konferencie organizujeme v špičkových hoteloch svetových značiek ako je hotel DoubleTree by Hilton Košice, kde sme veľmi spokojní so službami vysokej úrovne a opätovne sa tam radi vraciame.
 
Mgr. Xénia Eliašová Prieložná
Project manager, PAMIDA International, s.r.o.

Project manager, PAMIDA International, s.r.o.
Dear Doubletree team, Thank you so much for your help, kindness and cooperation during the European Commission event, it was a pleasure working with you and all your staff, technical, reception, banqueting, catering... All of the teams have been flexible and available to our changes and needs. Thank you again a thousand times!
 
Carole Boyer
Directeur de Projets – Event Manager, TEAM WORK

I would like to make a pleasant comment about our recent CEO meeting held at your hotel. Everyone was extremely happy with the service and quality delivered by your staff and hotel. The Mozart room and the conference amenities and service was first class. The CEO team was more than delighted with how the conference was handled by you and your staff. The hotel rooms, dining facilities etc, they were very happy with. So a personal thank you from me, for helping Bronx Kosice provide our CEO team with an exceptional conference experience.
 
Robert Idzes
General Manager, Bronx Process Technologies s.r.o.

Přístup paní Petríkové je naprosto profesionální. Má příjemné vystupování a byla velice ochotná řešit jakýkoliv požadavek obratem. Ze zkušenosti vím, že často zástupcům hotelu vzhledem k množství akcí nějaká drobnost týkající se organizace vypadne. V tomto případě bylo vše perfektně připraveno a personál byl do posledního detailu informován o průbehu akce.
 
Ing. Mgr. Jana Gabrielová
ATOZ Event s.r.o.

On behalf of the whole KUK Hungary I’d like to inform you, that we were very happy with your treatment at your facilities during the stay of our traditional KUK Carneval in February 2014.
This event is very important for us because we invite our highly appreciated customers. We organized in the past 10 years always in different cities, first time crossed the Hungarian border and we are glad that this year, for the 10th jubilee we chose your hotel.
We could see from day one that the hotel service has a great quality, both because of its comfortable and appropriate facilities, as well as service and constant concern for our comfort. Thank you especially for being aware of our requirements.
Thanks again to the team that made our stay a good time, comforting and secure. We are sure that when we return to your city, we will go back to your hotel. 
 
Attila Szalai
Division Manager Confectionary & Sweet Ingredients, Country Manager, KUK - HUNGARIA