Sprievodný program

Hľadáte niečo, čo by vášmu podujatiu dodalo punc nezabudnuteľnosti? S našimi partnermi vykúzlime pre hostí kongresu či kongresu zážitok, na ktorý budú dlho spomínať. 

  • Spoznajte Košice, metropolu východného Slovenska. Mesto s najväčšou pamiatkovou rezerváciou na Slovensku, mesto najstaršieho maratónu mieru v Európe, mesto, z ktorého pochádza starý otec svetoznámej Angeliny Jolie. Chcete vedieť viac? Sú tu pre vás prehliadky mestom

 

  • Sú už Košice pre vás známe alebo príliš malé? Počas poldenných výletov do okolia sa nechajte uniesť krásou tokajských viníc a čarom tokajských pivníc. Milovníkov prírody určite zaujme Jasovská jaskyňa, ktorá patrí do prírodného dedičtva UNESCO, v Jasove tiež upúta barokový kláštorný komplex. 

 

  • Ak vám čas dovoľuje, nechajte účastníkov podujatia spoznať okolie Košíc do väčšej hĺbky. Dovolia im to celodenné výlety - či už po pamiatkach svetového kultúrneho dedičstva, po stopách dedičstva židovskej kultúry na východnom Slovensku, prechádzkou po prírodných krásach Národných parkov Pieniny, Slovenský raj či Vysoké Tatry. Milovníkov umenia poteší poznávať korene a dielo Andyho Warhola, gurmáni si prídu na svoje na výlete za pivom. 

 

  • Hoci ostanete v interiéri, nebráni vám to zažiť výnimočné chvíle. Hudobné večery vám ponúknu vystúpenia sólistov, duet, kvartet či orchestra podľa vášho želania.

 

  • Pre umelecký zážitok nemusíte chodiť do divadla. Divadlo príde priamo za vami. Fragmenty svetoznámych opier a baletov vám zaručia nezameniteľné chvíle.

 

  • Relax pre hrychtivých ponúkne mobilné kasíno. Ponorte sa do sveta čísel, farieb a pokušenia vyhrať. 

 

  • Gurmáni si prídu na svoje počas ochutnávok vína a destilátov. Spoznajte najlepšie slovenské vína, nechajte sa prekvapiť značkovým alkoholom.

 

  • Hostia zo zahraničia ocenia možnosť zažiť slovenskú kultúru, ktorej neodmysliteľnou súčasťou je hudba, tanec, spev i gastronómia. Práve pre nich máme pripravený Slovenský večer

 

  • Hľadáte niečo unikátne, neopakovateľné, šité presne vám na mieru? Komplexné podujatie presne pre vašich hostí vám pripravíme veľmi radi. Spoznajte Košice všetkými zmyslami. Zažite genius loci, relaxujte sa, zabávajte, všímajte si, vnímajte a obohaťte nielen telo, ale aj ducha. Spolupracujeme s druhou najoceňovanejšou agentúrou v Európe - Creative Pro.