Poloha

 

GPS
N 48.7174778784
E 21.2604761124
Amadeus
Apollo
Sabre/Worldspan

421
94381
11275

Mapa


Zväčšiť mapu

Ako sa k nám dostanete

Lietadlom
s pravidelnými priamymi letmi z Bratislavy, Prahy, Varšavy, Viedne, Istanbulu, Kolína, Tel Avivu, Londýna, Sheffieldu a Kyjeva.

Vlakom
Priame spojenie z Bratislavy, Prahy, Budapešti. Z Prahy máte možnosť využiť autovlak.

Autom
Zo severu (Prešov)
Zamierte na juhovýchod na Prešovskú cestu /E50 smerom na ulicu Priemyselná. Pokračujte smerom na Stará Prešovská /E58. Zíďte zjazdom na ulicu Palackého, odbočte doprava smerom na Protifašistických bojovníkov a na rázcestí sa držte vpravo. Odbočte doľava smerom na Štefánikovu ulicu, mierne doľava smerom na Protifašistických bojovníkov a na druhej odbočke doprava na Rooseveltovu ulicu.

Zo západu (Bratislava, letisko Košice)
Zamierte na východ na E58 smerom na ulicu Družstevná a pokračujte smerom na Moldavskú cestu.  Na rázcestí sa držte vpravo. Pokračujte rovno a zostaňte na Moldavskej ceste. Prejdite jeden kruhový objazd a pokračujte smerom na ulicu Štúrova. Pokračujte smerom na ulicu Palackého, odbočte doľava a zostaňte na ulici Palackého. Pokračujte smerom na ulicu Bottova a odbočte doľava na Rooseveltovu ulicu.

Z juhu (Maďarsko)
Zamierte na juh na ulicu Osloboditeľov / E71 a pokračujte smerom na Južnú triedu. Zamierte mierne doľava a zostaňte na Južnej triede. Odbočte doprava smerom na ulicu Palackého a na prvej odbočke odbočte doľava. Pokračujte po ulici Palackého a odbočte doľava na ulicu Bottova. Zabočte doľava na Rooseveltovu ulicu.

Na sledovanie aktuálnych obmedzení v doprave vám odporúčame používanie aplikácie
Waze.


 

Hotel DoubleTree by Hilton Košice sa nachádza priamo v centre mesta Košice, pričom kombinuje výhody pešej zóny s dobrou dostupnosťou prostriedkami hromadnej dopravy.

Cesta z letiska:  Cesta z medzinárodného letiska Košice do hotela autom/taxíkom trvá cca 15 min. (8 km). Hotel DoubleTree by Hilton Košice vám ponúka možnosť rezervácie taxi služby, ako aj limousine service z/na letisko. Autobusové spojenie z letiska do hotela zabezpečuje pravidelná autobusová linka č. 23.

Cesta z autobusovej/železničnej stanice: Hotel je vzdialený 10 min. chôdze od hlavnej železničnej a autobusovej stanice s výbornou dostupnosťou linkami mestskej hromadnej dopravy (električky č. 2, 3, 6, autobusy č. 16, 23, 24, 29, 30, 33 a trolejbusy č. 71 a 72).