fbpx

EVENTY

SPOLOČENSKÉ PRIESTORY PRE UDALOSTI NAŠICH KLIENTOV

VITAJTE V DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE, VÝNIMOČNOM HOTELI SO  SVETOVÝMI SLUŽBAMI. JE TO VŠETKO O MALÝCH VECIACH, KTORÉ ROBÍME, ABY SME UKÁZALI, ŽE NÁM NA VÁS ZÁLEŽÍ. V DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE SME VŽDY PRIPRAVENÍ, ABY STE NAŠU STAROSTLIVOSŤ A JEDINEČNOSŤ POCÍTILI VO VŠETKOM, ČO ROBÍME.

Priestor pre Tvoj deň

Romantické priestory
pre váš veľký deň

Svadba v živote mladých ľudí  je veľkým a dôležitým krokom. Plánujte svoj vysnívaný deň v dokonalej súhre našich profesionálnych služieb a skúseností.

Premeňte oslavu
na jedinečný zážitok

Premeňte oslavu vašich narodenín či životného jubilea na nezabudnuteľný zážitok v reprezentačných priestoroch DoubleTree by Hilton. Zažite pocit jedinečnosti.

oslávte promócie
na výnimočnom mieste

Promóciami sa končí jedna etapa v živote absolventov a ich rodín. Oslávte tento triumf v spoločnosti vašich blízkych vo výnimočných sálach nášho hotela.

zážitky začínajú u nás

Honosné róby, čarovná atmosféra či atraktívne priestory. Nechajte sa unášať na vlne plesovej nôty pod taktovkou profesionálnych služieb DoubleTree by Hilton.

Vstúpte do dospelosti štýlovo

Vstúpte do dospelosti hrdo a štýlovo. Doprajte si stužkovú, ktorá splní aj tie najnáročnejšie predstavy. Sme pripravení dopriať vám luxusnú oslavu a privítať vás na prahu dospelosti.

Tripadvisor o nás vraví

„Perfektný hotel na super mieste v Košiciach. Kvalitné ubytovanie, výborná kuchyňa a príjemný personál. Na raňajky veľmi pestrá ponuka teplých aj studených jedál. V reštaurácii výborné špeciality. A koláčik na privítanie.“